V60

Wednesday November 14 Medailles en onderscheidingen 115 2402 Commandeurskruis Orde van Oranje Nassau (MMW12, Evers125, Bax9), ingesteld in 1892 met breed commandeurslint (door Rijks- munt) - verguld zilver met blauw en wit emaille 56x56 mm - lichte emaille beschadigingen, vrijwel PR 200 2401 Commandeurskruis Orde van Oranje Nassau (MMW12, Evers125, Bax9), ingesteld in 1892 met breed commandeurslint (door Rijks- munt) - verguld zilver met blauw en wit emaille 56x56 mm - lichte emaille beschadigingen (vnl. medaillon), vrijwel PR 200 kavel TRUE Inzet Medailles en onderscheidingen Nederland 2400 Ridderkruis Orde van de Nederlandse Leeuw (MMW10, Evers121), ingesteld in 1815 - VZ Virtus Nobilitat / KZ Nederlandse Leeuw - verguld zilver 40x40 mm met wit en blauw emaille - PR, in orig. doosje Begeer Utrecht 100 2400 2401 2402

RkJQdWJsaXNoZXIy MTA4MTM=