V60

Thursday November 15 Bankbiljetten in albums 269 kavel TRUE Inzet Bankbiljetten in albums Nederland 4050 Album met uitgebreide collectie bankbiljetten NL 1-1000 Gulden wo. 10 Gulden Lieftinck, 20 Gulden Stuurman, Stadhouder, Boerhaave, 25 Gulden Wilhelmina, Flora, 50 Gulden Oestereetster, 100 Gulden Geldzuivering, 500 Gulden Schip, 1000 Gulden Kievit, etc. etc. 1000 4051 Album verzameling bankbiljetten 1-1000 Gulden wo. 10 Gulden Lieftinck, 20 Gulden Boerhaave, 50 Gulden Minerva, 100 Gulden Geldzuivering, 1000 Gulden Grietje Seel, etc. etc. 750 4052 Album bankbiljetten NL wo. 20 Gulden Emma, 50 Gulden Zonnebloem, Snip, Vuurtoren, etc. + iets kampgeld en overzee. 500 4053 Album bankbiljetten NL wo. 20 Gulden Emma, Zonnebloem, Erasmus, Spinoza, etc. + iets Westerbork 500 4054 Album bankbiljetten NL 1-1000 Gulden wo. 20 gulden Boerhaave, 25 Gulden Salomo, 100 Gulden Erasmus, 1000 Gulden Spinoza, etc. etc. 500 4055 Album bankbiljetten NL wo. Zonnebloem, Snip, Vuurtoren, etc. 400 4056 Album met verzameling biljetten NL wo. Salomo, Snip, Spinoza, etc. 400 4057 Album met leuke verzameling bankbiljetten NL 1-100 Gulden wo. Zilverbon 1914, 10 Gulden Emma, Lieftincktientje, 25 Gulden Wilhelmina, 50 Gulden Oestereetster, 100 Gulden Grietje Seel, etc. 300 4058 Album met verzameling bankbiljetten NL 1-1000 Gulden wo. 1 Gulden 1914, 25 Gulden Prinsesje roodbruin 1943, 100 Gulden Eras- mus 1953, 1000 Gulden Grietje Seel 1926, etc. + iets Ned. Antillen. 300 4059 Album bankbiljetten NL wo. 10 Gulden Emma, Lieftincktientje, 25 Gulden Prinsesje, 100 Gulden Erasmus etc. 200 4060 Album bankbiljetten NL wo. 10 Gulden Zeeuws Meisje, 25 Gulden Mees, 100 Gulden Erasmus etc. 150 4061 Album bankbiljetten NL wo. 25 Gulden Meisje in blauw, Salomo, 50 Gulden Oestereetster, etc. 150 4062 Album met collectie bankbiljetten NL wo. Salomo, Oestereetster, Erasmus, etc. 150 4063 Map met bankbiljetten NL wo. 1000 Gulden 1938 Grietje Seel 100 4064 Album met kleine collectie bankbiljetten NL wo. 250 Gulden 1985 Vuurtoren en buitenland wo. Frankrijk 100 4065 Album met verzameling bankbiljetten NL wo. Staalmeesters, Erasmus + schoolgeld en iets overzee 100 4066 Album bankbiljetten Nederland van 1 tot 50 Gulden wo. 5 Gulden 1944 (PL21.b, AV17.1b.2), 50 Gulden 1941 (PL80, AV65.1), 50 Gulden Zonnebloem (PL83.a, AV68.1a), etc. 80 4067 Album met eenvoudige collectie bankbiljetten NL wo. 100 Gulden Erasmus 50 Overzeese Gebiedsdelen 4068 Suriname serie vogels 5 Gulden t/m 25.000 Gulden jaar 2000 Uil (P. 146-154) in UNC - Totaal 9 stuks. 400 4069 Album met leuke kleine collectie bankbiljetten Curacao/Ned. Antillen (P. 22, 23, 25, 29, 30, 35, 36 + 38) periode 1939-1954 - Totaal 8 stuks in gem. FR 300 4070 Album met collectie bankbiljetten Suriname w.o. 2½ Gulden 1942, 5 Gulden 1942, 1 Gulden 1949, 1951, 1954, 2½ Gulden 1950, 100 Gulden 1963, 5.000 en 10.000 Gulden 1997, etc. 250 4071 Album met verzameling bankbiljetten Ned. Indië 1930-1944 wo. 25 en 100 Gulden J.P. Coen, 5 en 25 Gulden Javaanse Dansers, NICA biljetten 1943 + iets Japanse bezetting 150 4072 Album met kleine collectie bankbiljetten Suriname wo. Zilverbonnen van 50 Cent en 1 Gulden, vogels + iets buitenland 80 4073 Map met kleine collectie bankbiljetten Ned. Indië 1929-1946 wo. 10, 25, 50 + 100 Gulden J.P. Coen, NICA-biljetten 1943, etc. 70 4074 Album met kleine verzameling bankbiljetten Suriname vanaf 1942 w.o. 5 Gulden 1942, 10.000 Gulden 2000, etc. 50 Afganistan 4075 Collection banknotes Afghanistan 1920-1993 including 1 Rupee 1920 (P. 1b), Ministry of Finance issue 1936, 50 Rupees 1939 (P. 25), etc. 200 Afrika 4076 Collection banknotes Africa including Ethiopia 50 Thalers 1932, German East Africa 5 Rupees 1905, Cape Verde 100 Escudos 1958, Rhodesia & Nyasaland 1 Pound 1960, British East Africa, Kenya, Katanga, West-African States, Biafra, Somalia, Cameroun, Sierra Leone, Mali, etc. etc. 500 Algerije 4077 Collection banknotes Algeria 1919-1992 including 20 Francs 1926 (P. 78), 50 Francs 1933 (P. 80), etc. 100 Angola 4078 Collection banknotes Angola 1914-1991 including 5+10 Escudos 1921 (P. 57-58), 5 Angolares 1926 (P. 66), 20 Angolares 1944 (P. 79), etc. etc. 200 Australië 4079 Collection banknotes Australia 1942-1996 including 5 Pounds 1949 (P. 27c), 10 Pounds 1960-65 (P. 36), etc. 300 4069

RkJQdWJsaXNoZXIy MTA4MTM=