Cat V161_Binnenwerk

Inhoudsopgave / Contents 5
Veilingdata / Auction dates 6
Online veiling / Online auction 8
Schilderijen / Paintings 12
Archeologie en vondsten / Archeological finds 43
Aziatica / Asian art and objects 44
Munten en penningen / Coins and medals 56
Lakstempels / Seals 57
Mineralen en fossielen / Minerals and fossils 57
Pennen / Pens 57
Porselein en aardewerk / Porcelain and pottery 58
Glaswerk / Glassware 65
Klokken / Clocks 77
Curiosa / Collectables 82
Muziekinstrumenten / Musicinstruments 100
Tapijten en textiel / Carpets and textile 101
Verzilverde en vergulde voorwerpen / Silvered and gilded oblects 103
Tin, koper en brons / Tin, copper and bronze 105
Gewichten en weegschalen / Weights and scales 106
Bustes en beelden / Busts and sculptures 107
Design 111
Religie / Religion 111
Ansichtkaarten, foto's / Postcards, pictures 112
Fotocamera's / Cameras 113
Boeken, documenten en prenten / Books, documents and imprint 114
Olympische spelen / Olympics 118
Strips / Comics 118
Posters 119
Postzegels / Stamps 119
Modelbouw / Models 119
Speelgoed en spellen / Toys and games 121
Meubilair / Furniture 129
Oude aandelen / Old bonds 136
Gouden sieraden en voorwerpen / Golden jewelery and objects 149
Diamanten / Loose diamonds 202
Gouden horloges / Gold watches 203
Horloges / Watches 209
Sieraden / Jewelery 213
Edelstenen en mineralen / Gems and minerals 215
Zilveren sieraden en objecten / Silver jewelery and objects 216
Militaria 256

RkJQdWJsaXNoZXIy MTA4MTM=